FACEBOOK
Sıradışı Tarih Ülke Tv - 31 Ekim 2014 - Prof. Dr. Mehmet Çelik

Açıklama : Turgay Güler'in yönettiği ve Prof. Dr. Mehmet Çelik’in konuşmacı olarak katıldığı 'Sıradışı Tarih'te bu bölüm Türkiye Cumhuriyeti'nin 91. kuruluş yıldönümünde cumhuriyet ve demokrasi konuşuldu.


Etiketler : 31 Ekim 2014 Cuma Turgay Güler Prof. Dr. Mehmet Çelik Sıradışı Tarih 31.10.2014 Sıradışı Tarih Son Bölüm izle7 sıradışı Tarih


Kategori : Sıradışı TarihBu Bölüme Yorum Yap
Yorumlar
Ad : ahmet
Tarih : 01.11.2014

sevgili ülke tv personelleri çalışmalarınız için çok teşekkür ediyoruz. Dualarımız sizinle başarılarınızın devamını diliyoruz. Sizi çok seviyoruz.

Ad : arif sağlam
Tarih : 04.11.2014

bildiğimiz lakin dile getiripte anlatarak sohbet konusu yaparak asıl gerçekler hususunda bilgilenmemiz için bi türlü böylesi ortam bulamamışızdır sizler dilimiz dimağımız oldunuz .teşekkürler.Hala ve hala anlamıyorlar kurtuluş savaşını kol kola can cana aynı siperlerde yaparak kazandığı Kazım karabekir gibi nice vatan evladı kahraman komutanlarımızla neden kutuplaşıpta onları diskalifiye ettiler? En etkisiz ve vatana sadakat duygusu zayıflar hep sahnede gündemde ve ders kitaplarına aldılar.Bunları iyice düşünün ve araştırın ey türk ulusu.Tekrar tekrar teşekkürler ey yiğitler sesimiz soluğumuz.

Bu site Ülke Tv kanalında yayınlanan Sıradışı Programının resmi internet sitesi değildir. Ayrıca Turgay Güler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Siz değerli ziyaretçilerin izleyemediğiniz bölümleri takip edebilmeniz için hizmet vermektedir.

Ana Sayfa | Güncel Videolar | En Çok İzlenenler | Karışık Videolar | Bize Ulaşın | Turgay Güler

Sıradışı Programı