FACEBOOK
Sıradışı Tarih Ülke Tv - 22 Kasım 2014 - Prof. Dr. Mehmet Çelik

Açıklama : Turgay Güler'in sunumuyle ekrana gelen Sıradışı Tarih'te Prof. Dr. Mehmet Çelik ile birlikte, 'Amerika'yı kim keşfetti?' sorusu üzerinden gündem değerlendirildi.


Etiketler : 22 Kasım 2014 Cumartesi Turgay Güler Prof. Dr. Mehmet Çelik Sıradışı Tarih 22.11.2014 Sıradışı Tarih Son Bölüm izle7 sıradışı Tarih


Kategori : Sıradışı TarihBu Bölüme Yorum Yap
Yorumlar
Ad : ahmet
Tarih : 24.11.2014

Hocam a bizleri herkonuda bilgilendirdigi ve gercekleri haykirdigi icin tesekkur ederiz yapimcisi turgay beyede basarilar dileriz.

Ad : Ahmet AYDIN
Tarih : 24.11.2014

koyun gibiyiz hocam vallahi koyun...

Ad : fikriye bozkurt
Tarih : 03.12.2014

Değerli hocamiz Mehmet Çelik ve Turgay Güler iyiki varsınız. Eşim ve ben sizlere yorumlarinizdan dolayi teşekkür ediyoruz.Birde syın Savcı Sayan'a tesekkür etmeyi borç biliyoruz. Dünya ve ülkemizin ne durumda olduğunu delikanlıca ve mertçe anlatan sözüne yorumuna güvendiğimiz sizlere dua ediyoruz.Rabbim ülkemizi sizi korusun insallah.İslam alemine de birlik beraberlik nasip etsin dileğiyle.Sevgi ve selamlarimızla.

Bu site Ülke Tv kanalında yayınlanan Sıradışı Programının resmi internet sitesi değildir. Ayrıca Turgay Güler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Siz değerli ziyaretçilerin izleyemediğiniz bölümleri takip edebilmeniz için hizmet vermektedir.

Ana Sayfa | Güncel Videolar | En Çok İzlenenler | Karışık Videolar | Bize Ulaşın | Turgay Güler

Sıradışı Programı