FACEBOOK
En Sıradışı Ülke Tv - 4 Aralık 2014 - Savcı Sayan, Yusuf Ziya Cömert, Hasan Öztürk, Ahmet Kekeç

Açıklama : Turgay Güler moderatörlüğünde ekrana gelen En Sıradışı programında stüdyo konukları Savcı Sayan, Ahmet Kekeç, Yusuf Ziya Cömert ve Hasan Öztürk ile birlikte CHP'nin engellilere bakış açısı ve seçim barajı tartışmaları masaya yatırıldı.


Etiketler : 4 Aralık 2014 Perşembe Turgay Güler Savcı Sayan Ahmet Kekeç Hasan Öztürk Yusuf Ziya Cömert En Sıradışı 04.12.2014 En Sıradışı Son Bölüm izle7 en sıradışı


Kategori : En SıradışıBu Bölüme Yorum Yap
Yorumlar
Ad : Yeliz
Tarih : 04.12.2014

CHP 91 yıldır bu zihniyette ...Asıl engel bedende degil beyinlerde.CHP beyinindeki engellerini nasıl aşacak bilemiyorum.Turgay abi programın mükemmel .

Ad : yeliz
Tarih : 05.12.2014

İlgiyle izliyorum.Asıl engel bedende değil beyinlerde. CHP 91 yıldır aynı zihniyette bu yüzden kaybetmeye mahkum... Kemal Bey başkanlıktan ayrılırsa belki kazanır CHP...Her şeyi açık ve net anlatıyorsunuz teşekkürler.

Ad : Serif Gül
Tarih : 05.12.2014

CHP engelliye nasil bakarsa baksin. Engellinin halinden saglam olanlar anlar. CHP nin zihniyeti su: Attan Düsenin halinden Attan düsen anlar. sakatlarin halindende sakat olanlar anlar. Arife Tarif gerekmez.

Bu site Ülke Tv kanalında yayınlanan Sıradışı Programının resmi internet sitesi değildir. Ayrıca Turgay Güler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Siz değerli ziyaretçilerin izleyemediğiniz bölümleri takip edebilmeniz için hizmet vermektedir.

Ana Sayfa | Güncel Videolar | En Çok İzlenenler | Karışık Videolar | Bize Ulaşın | Turgay Güler

Sıradışı Programı