FACEBOOK
Sıradışı Tarih Ülke Tv – 24 Aralık 2014 - Prof. Dr. Mehmet Çelik

Açıklama : Turgay Güler'in yönettiği ve Prof. Dr. Mehmet Çelik’in konuşmacı olarak katıldığı Sıradışı Tarih'te bu bölüm Osmanlıca konusu masaya yatırıldı.


Etiketler : 24 Aralık 2014 Çarşamba Turgay Güler Prof. Dr. Mehmet Çelik Sıradışı tarih 24.12.2014 Sıradışı tarih Son Bölüm Sıradışı tarih Yeni Bölüm izle7 sıradışı tarih


Kategori : Sıradışı TarihBu Bölüme Yorum Yap
Yorumlar
Ad : yeliz
Tarih : 24.12.2014

Program süper...güldürdünüz...Sesini çok beğeniyorum.ÇOOOKK mükemmel okudun Turgay abi..Bu yıl üniversite sınavlarına girecegim.İnşallah Celal Bayar Üniversitesini kazanmak nasip olur...Tarih bölümünü okumayı çoookk istiyorum...Mehmet Çelik hoca bitanedir.TEŞEKKÜRLER.

Ad : ahmet kartal
Tarih : 31.12.2014

Turgay abi mehmet hocam hakka yuruyen iki yolcu ben baska hic bir programin muptelasi olmamistim allah hakki savunan kullarinin sayisini ve sanini yuceltsin saygi ve hurmetlerimle ..

Bu site Ülke Tv kanalında yayınlanan Sıradışı Programının resmi internet sitesi değildir. Ayrıca Turgay Güler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Siz değerli ziyaretçilerin izleyemediğiniz bölümleri takip edebilmeniz için hizmet vermektedir.

Ana Sayfa | Güncel Videolar | En Çok İzlenenler | Karışık Videolar | Bize Ulaşın | Turgay Güler

Sıradışı Programı