FACEBOOK
En Sıradışı Ülke Tv - 15 Ocak 2015 - Hasan Öztürk, Yusuf Ziya Cömert, Savcı Sayan, Ahmet Kekeç

Açıklama : En Sıradışı programında Turgay güler, konukları Yusuf Ziya Cömert, Ahmet Kekeç, Hasan Öztürk ve Savcı Sayan ile birlikte Papa'nın Charlie Hebdo çıkışı ve Türkiye'nin son yıllarda değişen imajı değerlendirildi.


Etiketler : 15 Ocak 2015 Perşembe Turgay Güler Savcı Sayan Savcı Sayan Ahmet Kekeç Hasan Öztürk Yusuf Ziya Cömert En Sıradışı 15.01.2015 En Sıradışı Son Bölüm En Sıradışı Yeni Bölüm izle7 en sıradışı


Kategori : En SıradışıBu Bölüme Yorum Yap
Yorumlar
Ad : lokman
Tarih : 15.01.2015

turgay bey sizden ricam 15 aralık ta bir şakirtin gönderdiği savcı sayanın okuduğu maektubu internetten yayınlarsanız çok güzel olacak sağ olun ağzınıza sağlık.

Ad : Yeliz
Tarih : 16.01.2015

Turgay abi mükemmelsin, mükemmelsiniz...ceketinin rengini çok beğendim programdan çok sen bir Sıradışışın(çok yakısıklısın Allah seni eşine, coçuklarına ve sevdiklerine bağışlasın mükemmelsin yaaa...zekana hayranım. Akıllı müslümanlar bu tarz oyunlara gelmez gözünüzü açın ....

Ad : Gulhan
Tarih : 16.01.2015

Hellal savci sayan en sevdim chp lisin! Butun chp senin gibi olsa oyumu seve seve chp icin kullanirim.

Ad : ahmet
Tarih : 19.01.2015

yusuf ziya cömert hocam uslübunuza hayranım allah sizden razı olsun

Bu site Ülke Tv kanalında yayınlanan Sıradışı Programının resmi internet sitesi değildir. Ayrıca Turgay Güler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Siz değerli ziyaretçilerin izleyemediğiniz bölümleri takip edebilmeniz için hizmet vermektedir.

Ana Sayfa | Güncel Videolar | En Çok İzlenenler | Karışık Videolar | Bize Ulaşın | Turgay Güler

Sıradışı Programı