FACEBOOK
En Sıradışı Ülke Tv - 2 Nisan 2015 - Ahmet Kekeç, Savcı Sayan, Hasan Öztürk, Yusuf Ziya Cömert

Açıklama : Turgay Güler moderatörlüğünde ekrana gelen En Sıradışı programında konuklar Hasan Öztürk, Ahmet Kekeç, Yusuf Ziya Cömert ve Savcı Sayan ve ile birlikte adalete düzenlenen hain saldırı konuşuldu.


Etiketler : En Sıradışı 2 Nisan 2015 Perşembe Turgay Güler Yusuf Ziya Cömert Ahmet Kekeç Hasan Öztürk Savcı Sayan En Sıradışı 02.04.2015 En Sıradışı Son Bölüm En Sıradışı Yeni Bölüm izle7 En Sıradış


Kategori : En SıradışıBu Bölüme Yorum Yap
Yorumlar
Ad : Burak Hakan
Tarih : 03.04.2015

Kimmis bu sanatcilar, ben sadece ikisini televizyonda gormusumdur isimlerini bile bilmiyom diyerlerini ne hic gormedim! Sanatci diye bize yuturmayin sunlari onemsiz kisiler!Helal sana Savci Sayan, daha cok konusmacilarin boyle konusmasini istiyoruz pasiflikten korkakliktan biktik!

Ad : mukadder göçen
Tarih : 02.04.2015

siz sayın Savcı Sayan Tugray Güler Ahmet Kekeş Hasan Öztürk Yusuf Ziya Cömert çok güzel konuşyorsunuz ama karşınızdakilerin kini size değil TAYİP ERDOĞANA değil Türkiyeye değil ALLAH `A VE PEYGAMBER `EDİR bu böyle biline saygılar.

Bu site Ülke Tv kanalında yayınlanan Sıradışı Programının resmi internet sitesi değildir. Ayrıca Turgay Güler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Siz değerli ziyaretçilerin izleyemediğiniz bölümleri takip edebilmeniz için hizmet vermektedir.

Ana Sayfa | Güncel Videolar | En Çok İzlenenler | Karışık Videolar | Bize Ulaşın | Turgay Güler

Sıradışı Programı