FACEBOOK
En Sıradışı Ülke Tv - 9 Nisan 2015 - Hasan Öztürk, Ahmet Kekeç, Savcı Sayan, Yusuf Ziya Cömert

Açıklama : Turgay Güler moderatörlüğünde ekrana gelen En Sıradışı programında konuklar Hasan Öztürk, Ahmet Kekeç, Yusuf Ziya Cömert ve Savcı Sayan ve ile birlikte Türkiye'nin Aydın Doğan sorunu konuşuldu.


Etiketler : En Sıradışı 9 Nisan 2015 Perşembe Turgay Güler Yusuf Ziya Cömert Ahmet Kekeç Hasan Öztürk Savcı Sayan En Sıradışı 09.04.2015 En Sıradışı Son Bölüm En Sıradışı Yeni Bölüm izle7 En Sıradışı


Kategori : En SıradışıBu Bölüme Yorum Yap
Yorumlar
Ad : emine okuyan
Tarih : 11.04.2015

1999 da yalova da gazete dağıtım bayisinde çalışan komşumuza akiti bulamıyorum dedim..abla dediii bunlar bir şerefsiz ki sorma gelen gazeteleri depoya atıp.akiti soran bayilere gelmedi diyorlar.akiti gönderenlere gazeteyi iade edip hiç bir bayi satmak istemiyor demişdi.akite abone oldum..

Ad : diyarbakırlı ahmet
Tarih : 12.04.2015

izmir izmir olsa savcı sayan gibi temiz bir insanı seçip bağrına basar.

Ad : Nazmi Güngör
Tarih : 12.04.2015

Türkiye sevdalısı bir insan Savcı Sayın Rabbim sizin gibi insanların sayısını arttırsın.İnanın sizi saatlerce dinlemek zevk veriyor bizlere siz gerçekleri söylediğiniz için hiçbir chp,linin sizin karşınıza çıkacak cesareti yok hepsi sizin karşınızda tir tir titrer.

Bu site Ülke Tv kanalında yayınlanan Sıradışı Programının resmi internet sitesi değildir. Ayrıca Turgay Güler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Siz değerli ziyaretçilerin izleyemediğiniz bölümleri takip edebilmeniz için hizmet vermektedir.

Ana Sayfa | Güncel Videolar | En Çok İzlenenler | Karışık Videolar | Bize Ulaşın | Turgay Güler

Sıradışı Programı