FACEBOOK
Sıradışı Ülke Tv - 27 Nisan 2015 - Melih Gökçek

Açıklama : Gündemdeki olayların ele alındığı Sıradışı bu bölüm Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’i ağırladı. 7 Haziran’da gerçekleşecek olan genel seçimler, Türkiye ve dünyada yaşanan olaylar, Turgay Güler’in sunumu Melih Gökçek’in katılımıyla Sıradışı’nda masaya yatırıldı.


Etiketler : Sıradışı 27 Nisan 2015 Pazartesi Turgay Güler Melih Gökçek Sıradışı 27.04.2015 Sıradışı Son Bölüm Sıradışı Yeni Bölüm izle7 Sıradışı Sıradışı Melih Gökçek Melih Gökçek Sıradışı


Kategori : SıradışıBu Bölüme Yorum Yap
Yorumlar
Ad : Mehme Emin Sağıroğlu
Tarih : 27.04.2015

Sayın Melih Gökçek:Beyaz Tv ,kanal A ve şimdiki belgelerini bir kitapçık olarak bastırıp dağıtmayı düşünüyormu ? Biz bunların kitapçık olark basıp dağıtılmasını istiyoruz.

Ad : Mehmet Emin Sağıroğlu
Tarih : 27.04.2015

Sayın MELİH GÖKÇEK:Beyaz TV,Kanal A ve şimdi Ülke TV de gösterdiğiniz belgeleri bir kitapçık olarak bastırıp.Dağıtsanız çok iyi olur.Bekliyoruz.Bu hizmetin içinde cok teşekkür ediyoruz.SELAMLAR BAYRAKLI/İZMİR

Bu site Ülke Tv kanalında yayınlanan Sıradışı Programının resmi internet sitesi değildir. Ayrıca Turgay Güler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Siz değerli ziyaretçilerin izleyemediğiniz bölümleri takip edebilmeniz için hizmet vermektedir.

Ana Sayfa | Güncel Videolar | En Çok İzlenenler | Karışık Videolar | Bize Ulaşın | Turgay Güler

Sıradışı Programı