FACEBOOK
En Sıradışı Ülke Tv - 14 Mayıs 2015 - Ahmet Kekeç, Savcı Sayan, Yusuf Ziya Cömert

Açıklama : Turgay Güler moderatörlüğünde ekrana gelen En Sıradışı programında canlı yayın konukları Ahmet Kekeç, Yusuf Ziya Cömert, Hasan Öztürk ve Savcı Sayan ile birlikte 7 Haziran seçimleri öncesi ülkede yaşanan siyasi gelişmeler masaya yatırıldı.


Etiketler : En Sıradışı 14 Mayıs 2015 Perşembe Turgay Güler Yusuf Ziya Cömert Ahmet Kekeç Savcı Sayan En Sıradışı 14.05.2015 En Sıradışı Son Bölüm En Sıradışı Yeni Bölüm izle7 En Sıradışı


Kategori : En SıradışıBu Bölüme Yorum Yap
Yorumlar
Ad : Murat Kara
Tarih : 14.05.2015

Sound-Cloud fikri iyi olmuş.. öbür türlü ertesi gini beklemek zorunda kalıyorduk.. tebrikler.. Malum ülkemizde saatbaşı gündem değişiyor o yüzden Video güncelliğini kaybediyor adeta 'BAYATLIYOR' du..

Ad : ömer cihan
Tarih : 21.05.2015

turgay bey,yüzyılın projesiyle ilgili kafa yormanıza gerek yok,benim anladığım uyuşturucu işine benziyor bu iş,en güzel ve sıcak para bu işte var.haydi hayırlısı...

Bu site Ülke Tv kanalında yayınlanan Sıradışı Programının resmi internet sitesi değildir. Ayrıca Turgay Güler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Siz değerli ziyaretçilerin izleyemediğiniz bölümleri takip edebilmeniz için hizmet vermektedir.

Ana Sayfa | Güncel Videolar | En Çok İzlenenler | Karışık Videolar | Bize Ulaşın | Turgay Güler

Sıradışı Programı