FACEBOOK
Sıradışı Ülke Tv - 1 Haziran 2015 - Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu, Ömer Özkaya

Açıklama : Turgay Güler moderatörlüğünde erkana gelen Sıradışı programında stüdyo konukları Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu ve Ömer Özkaya ile birlikte, Hürriyet Gazetesi'nin skandal manşeti, kirli ittifakın algı operasyonları, MİT tırları meselesi ve 27 Mayıs darbesi konuşuldu.


Etiketler : Sıradışı 1 Haziran 2015 Pazartesi Turgay Güler Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu Ömer Özkaya Sıradışı 01.06.2015 Sıradışı Son Bölüm Sıradışı Yeni Bölüm izle7 Sıradışı


Kategori : SıradışıBu Bölüme Yorum Yap
Yorumlar
Ad : ahmet terzi
Tarih : 02.06.2015

sayın turgay bey sizin ve ekibinizin çalişmaları neticesi yapmış olduğunuz bu ve diğer proğramlar sayesinde bir vatandaş olarak çok aydınlan dığımız ve daha çok çalışıp daha çok insana ulaşip bu bilgileri aktarmamız gerektiği bilincine varıyoruz .iyiki varsınız.türkiye hepimizin ve öylede kalıcaktır.sizi severek ve can kulağiyla dinliyoruz.

Bu site Ülke Tv kanalında yayınlanan Sıradışı Programının resmi internet sitesi değildir. Ayrıca Turgay Güler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Siz değerli ziyaretçilerin izleyemediğiniz bölümleri takip edebilmeniz için hizmet vermektedir.

Ana Sayfa | Güncel Videolar | En Çok İzlenenler | Karışık Videolar | Bize Ulaşın | Turgay Güler

Sıradışı Programı