FACEBOOK
En Sıradışı Ülke Tv - 11 Haziran 2015 - Ahmet Kekeç, Yusuf Ziya Cömert, Savcı Sayan, Hasan Öztürk

Açıklama : Turgay Güler moderatörlüğünde ekrana gelen En Sıradışı programında canlı yayın konukları Ahmet Kekeç, Yusuf Ziya Cömert, Hasan Öztürk ve Savcı Sayan ile birlikte seçim sonrası gündemdeki son gelişmeler konuşuldu.


Etiketler : En Sıradışı 11 Mayıs 2015 Perşembe Turgay Güler Ahmet Kekeç Savcı Sayan Hasan Öztürk Yusuf Ziya Cömert En Sıradışı 11.06.2015 En Sıradışı Son Bölüm En Sıradışı Yeni Bölüm izle7 En Sıradışı


Kategori : En SıradışıBu Bölüme Yorum Yap
Yorumlar
Ad : kamil
Tarih : 12.06.2015

Turgay Güler in son"Recep Tayyip Erdoğan AkPartiyi 6 kez kurdu bu aşamada yanında durabilenler ve duramayanlar" yorumu çok yerinde idi Abdullah Gül ü şişrip Taiyip Erdoğanı bitirmek isteyenler bu günlerde sahanede Hadi bakalım Abdullah bey görelim bakalım oyuna gelecekmisin.

Ad : emir
Tarih : 13.06.2015

son 5 dakikayı 3 kere izledim. çok duygulandım. helal olsun turgay güler çok doğru bir tespit.

Ad : adnan incesu
Tarih : 15.06.2015

bu paralelcılerıde bu aydın doğan ve dalkavuklarını da yöneten bu ust akıl ellerındekı orantısız güce rağmen becerebıldıklerı sadece bukada. ınsanın aklına bunların cok salak olduğu geliyor.erdogan a sorsalardı su chp ye bır başkan sec dıye herhalde bu kılıcdaroglunu secerdı

Bu site Ülke Tv kanalında yayınlanan Sıradışı Programının resmi internet sitesi değildir. Ayrıca Turgay Güler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Siz değerli ziyaretçilerin izleyemediğiniz bölümleri takip edebilmeniz için hizmet vermektedir.

Ana Sayfa | Güncel Videolar | En Çok İzlenenler | Karışık Videolar | Bize Ulaşın | Turgay Güler

Sıradışı Programı