FACEBOOK
En Sıradışı Ülke Tv - 15 Ekim 2015 - Hasan Öztürk, Ahmet Kekeç, Yusuf Ziya Cömert, Savcı Sayan

Açıklama : Turgay Güler moderatörlüğünde ekrana gelen En Sıradışı'nda konuklar Hasan Öztürk, Yusuf Ziya Cömert, Ahmet Kekeç ve Savcı Sayan ile birlikte Doğan Medyası'nın PKK'ya bakış açısı ve HDP'nin çirkin seçim karikatürü konuşuldu.


Etiketler : En Sıradışı 15 Ekim 2015 Perşembe Turgay Güler Ahmet Kekeç Hasan Öztürk Yusuf Ziya Cömert Savcı Sayan En Sıradışı 15.10.2015 En Sıradışı Son Bölüm En Sıradışı Yeni Bölüm izle7 En Sıradışı En Sıradışı 15 Ekim


Kategori : En SıradışıBu Bölüme Yorum Yap
Yorumlar
Ad : Mirvan karabulut
Tarih : 17.10.2015

Farkindamisiniz Siz Ahmet hakan Ve dog an medyayi dilinizden dusurmuyorsunuz Onlar sizi hic kaale almiyorlar ...helle Su kendini yirtarcasina bagiran Adam la Siz program yaptiginizimi saniyorsunuz?? Ahmet hakan taraflida sen tarafsizmisin kendine baksana iktidarin yalakasi .

Ad : Sonay Özkan
Tarih : 19.10.2015

Selamunallüküm Cumhurbaskanimizi nedense sevmiyenler var. Herhalde Türkiye icin var olmasi, Türkiyeyi sevmesi, Türkiye icin calismasimi sucu? O Zaman Söylencek sey. "CUMHURBASKANI SEVMiYENLER CATLASIN" Bu Halkin bir Cumhurbaskanini Zehirlediler. Ikinci olabilecek ihtimale Halkimiz musade ettirmiyecektir. Tarihte, Ülkemiz Dünya Tarihini adilce yönlendirdi. Adil düzenden korkan nedense cok var. Herhalde tatmadiklarindan dolayi. Ülkemizi yakip yikanlarin elleri kirilsin. verilen onca Emege, masrafa yazik. Bu Halkinizin ihtiyacina Tecavüz etmek. Inaniyorumki 1Kasimda Halkimiz secimlerde cevabini verecektir. Icimizdeki bu Urlardan nihayi temizleniriz. Hoscakalin Allaha emanet olun Bay Sonay Özkan Almanya/Berlin

Bu site Ülke Tv kanalında yayınlanan Sıradışı Programının resmi internet sitesi değildir. Ayrıca Turgay Güler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Siz değerli ziyaretçilerin izleyemediğiniz bölümleri takip edebilmeniz için hizmet vermektedir.

Ana Sayfa | Güncel Videolar | En Çok İzlenenler | Karışık Videolar | Bize Ulaşın | Turgay Güler

Sıradışı Programı