FACEBOOK
En Sıradışı Ülke Tv - 19 Kasım 2015 - Hasan Öztürk, Ahmet Kekeç, Yusuf Ziya Cömert, Savcı Sayan

Açıklama : Gazeteci Turgay Güler’in kendine has üslubuyla, Yusuf Ziya Cömert, Hasan Öztürk, Savcı Sayan ve Ahmet Kekeç’in yorumlarıyla ekrana gelen En Sıradışı her hafta yeni bir konukla gündemin önemli başlıklarını analiz ediyor.


Etiketler : En Sıradışı 19 Kasım 2015 Perşembe Turgay Güler Ahmet Kekeç Hasan Öztürk Yusuf Ziya Cömert Savcı Sayan En Sıradışı 19.11.2015 En Sıradışı Son Bölüm En Sıradışı Yeni Bölüm izle7 En Sıradışı En Sıradışı 19 Kasım


Kategori : En SıradışıBu Bölüme Yorum Yap
Yorumlar
Ad : serkan hüdocan
Tarih : 19.11.2015

hükümet yalakası turgay güler. Bütün meselelri ya fetö ye bağlar yada aydın doğan a

Ad : mevhibe inal
Tarih : 20.11.2015

Programınızı uzun zamandır keyifle izledik. Bu programda Sn. Sayan'ın hatırlatması yerinde idi. Sn. Güler'in "düzeltmeye ihtiyaç yok" sözleri...daha önce başkaları için kullandığınız gibi "şık olmadı". Hal-tavır-başkalarına davranışlarda bir kibir, aşağılama tehlikesine DİKKAT!

Ad : erol ayhan
Tarih : 21.11.2015

adamin hasi savci bey helal olsun ordaki obur kardeslerimizde guzel anlatiyor ama savci sayan bir baska halkin tam anlayacagi sekilde aciyor olaylari savci sayan ni kutluyorom icinden geldigi gibi ozetliyor baska turlu elestirmek icin bukadar laf bulamaz insan saygilar

Bu site Ülke Tv kanalında yayınlanan Sıradışı Programının resmi internet sitesi değildir. Ayrıca Turgay Güler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Siz değerli ziyaretçilerin izleyemediğiniz bölümleri takip edebilmeniz için hizmet vermektedir.

Ana Sayfa | Güncel Videolar | En Çok İzlenenler | Karışık Videolar | Bize Ulaşın | Turgay Güler

Sıradışı Programı