FACEBOOK
Sıradışı Tarih Ülke Tv - 22 Ocak 2016 - Prof. Dr. Mehmet Çelik

Açıklama : Turgay Güler'in sunumu ve Prof. Dr. Mehmet Çelik'in yorumları ile Ülke TV ekranlarına gelen 'Sıradışı Tarih' programında bu hafta Türkiye'deki aydın sorunu, teröre destek bildirisine imza atan Akademisyenler ve FETÖ yapılanması konuşuldu.


Etiketler : Sıradışı Tarih 22 Ocak 2016 Cuma Turgay Güler Prof. Dr. Mehmet Çelik Sıradışı Tarih 22.01.2016 Sıradışı Tarih Son Bölüm Sıradışı Tarih Yeni Bölüm izle7 Sıradışı Tarih Sıradışı Tarih 22 Ocak


Kategori : Sıradışı TarihBu Bölüme Yorum Yap
Yorumlar
Ad : Ömer Üstündag
Tarih : 23.01.2016

Yorgunluktan sonra içilen türk kahvesi kadar lezzetli bir program,,,, 2010 dan bu güne kadar sizi izlemekteyim,, Mehmet hocam ağızınıza sağlık, Turgay bey sanada çok teşekkür ederim bu güzel insanı Türkiye ye tanıttığın için,,, bir hafta görmesek sizi özlüyoruz bıkmadan usanmadan anlatın,,anlatın ki tarihimizi öğrenelim.

Bu site Ülke Tv kanalında yayınlanan Sıradışı Programının resmi internet sitesi değildir. Ayrıca Turgay Güler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Siz değerli ziyaretçilerin izleyemediğiniz bölümleri takip edebilmeniz için hizmet vermektedir.

Ana Sayfa | Güncel Videolar | En Çok İzlenenler | Karışık Videolar | Bize Ulaşın | Turgay Güler

Sıradışı Programı