FACEBOOK
Derin Tarih Tvnet - 20 Şubat 2016

Açıklama : Derin Tarih’te bu hafta Ortadoğu’nun dünü ve bugünü masaya yatırılıyor. Osmanlı Devleti’ni Ortadoğu’dan ‘kimler’ çıkarmak istedi? Lawrence’ın ajanlık serüveni nasıl şekillendi? Skyes-Picot’da çizilen sınırlar değişiyor mu? Osmanlı Devleti Ortadoğu’yu nasıl yönetti? Ortadoğu’nun bugünkü halinden ‘kimler’ sorumlu? Rusya ‘sıcak denizlere’ inmek için Ortadoğu’yu mu kullanıyor? Mezhep çatışmalarını ‘kimler’ körüklüyor? Suriye’nin kuzeyi Türkiye için neden önemli? Her geçen gün bir kazan gibi kaynayan Ortadoğu’nun şiddet dolu tarihi Mustafa Armağan ve Yavuz Bahadıroğlu’nun hazırlayıp sunduğu Turan Kışlakçı’nın konuk olarak katıldı.

Etiketler : Derin Tarih 20 Şubat 2016 Cumartesi Mustafa Armağan Yavuz Bahadıroğlu Derin Tarih 20.02.2016 Derin Tarih Son Bölüm Derin Analiz Yeni Bölüm Derin Tarih 20 Şubat

Kategori :

Bu Bölüme Yorum Yap
Yorumlar
Bu site Ülke Tv kanalında yayınlanan Sıradışı Programının resmi internet sitesi değildir. Ayrıca Turgay Güler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Siz değerli ziyaretçilerin izleyemediğiniz bölümleri takip edebilmeniz için hizmet vermektedir.

Ana Sayfa | Güncel Videolar | En Çok İzlenenler | Karışık Videolar | Bize Ulaşın | Turgay Güler

Sıradışı Programı