FACEBOOK
Gözcü Ülke Tv - 29 Mayıs 2016

Açıklama : Ömer Özkaya'nın hazırlayıp sunduğu Gözcü programında canlı yayın konukları Dr. Ramazan Kurtoğlu ve İsmail Yıldız ile birlikte İngiliz Aklının Gücünün Kaynakları konuşuldu.

Etiketler : Gözcü 29 Mayıs 2016 Pazar Ömer Özkaya Gözcü 29.05.2016 Gözcü Son Bölüm Gözcü Yeni Bölüm Gözcü 29 Mayıs

Kategori :

Bu Bölüme Yorum Yap
Yorumlar
Ad : Hazan Gül
Tarih : 30.05.2016

Gerçekten çok anlamlı ve aydınlatıcı program yapıyorsunuz. Progamlarınızda sürekli kadim bilgiden bahsediyorsunuz ancak tam açıklamıyorsunuz. Kastettiğiniz tasavvufta ilmi ledun denen keşif bilgisi mi İbni Arabiler gibi yoksa daha geniş anlamda başka kesimleri de içine alan farklı bir şey mi? Seyirciler için buna değiniyorsanız daha açıklayıcı olmalı ama belli başlı kimseler için ise yeterlidir herhalde... Gelecek programlarınızda bunu dikkate alarak yayın yapmanızı temenni ediyorum

Ad : NEVİN YAZICI
Tarih : 31.05.2016

BU PROGRAMA KONUK OLAN İKİ HOCAMIZI VE ALEV ALATLI YI , ÜLKEMİZİN EĞİTİM POLİTİKASI NE OLMALI KONU BAŞLIĞINDA DAVET ETMENİZİ RİCA EDECEĞİM. TEŞEKKÜR EDERİM.

Bu site Ülke Tv kanalında yayınlanan Sıradışı Programının resmi internet sitesi değildir. Ayrıca Turgay Güler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Siz değerli ziyaretçilerin izleyemediğiniz bölümleri takip edebilmeniz için hizmet vermektedir.

Ana Sayfa | Güncel Videolar | En Çok İzlenenler | Karışık Videolar | Bize Ulaşın | Turgay Güler

Sıradışı Programı