FACEBOOK
Gözcü Ülke Tv - 5 Haziran 2016

Açıklama : Ömer Özkaya'nın hazırlayıp sunduğu Gözcü programının bu bölümünde stüdyo konukları Doç. Dr. Vehbi Baysal ve Stratejist İsmail Yıldız ile birlikte "İngiliz Aklı" konuşuldu.


Etiketler : Gözcü 5 Haziran 2016 Pazar Ömer Özkaya Gözcü 05.06.2016 Gözcü Son Bölüm Gözcü Yeni Bölüm Gözcü 5 Haziran


Kategori :Bu Bölüme Yorum Yap
Yorumlar
Ad : Kadir tura
Tarih : 06.06.2016

S.a omer ozkayanin dediğine katiliyorum Belcikada 10 15 senedir komsularimiz var biz güzel yemek yaptiğimizda evimizde sagdaki komsuyada soldaki komsuyada birer tabak gonderiyoruz arasira onlar kendilerince bizi yanlis anliyorlar biz komsuluk hakki oldugu icin gonderiyoruz onlar saniyorlarki biz onlara yagcilik yapiyoruz yagcilik yapacak hic bir seyimiz yok halbuki onlar hangi haklara sahipse bizde o haklara sahibiz belcika vatandasliğini almis bir aileyiz. Bunların egitimi ne olursa olsun egitimlerinin tek bir gayesi var kendileri icin güzel bir yasam saglamak baskada bir amaclari yok 18 yasini doldurmus cocuklarinin sorumlulugunu bile tasimiyorlar.

Bu site Ülke Tv kanalında yayınlanan Sıradışı Programının resmi internet sitesi değildir. Ayrıca Turgay Güler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Siz değerli ziyaretçilerin izleyemediğiniz bölümleri takip edebilmeniz için hizmet vermektedir.

Ana Sayfa | Güncel Videolar | En Çok İzlenenler | Karışık Videolar | Bize Ulaşın | Turgay Güler

Sıradışı Programı