FACEBOOK
Sıradışı Tarih Ülke Tv - 24 Haziran 2016 - Prof. Dr. Mehmet Çelik

Açıklama : Turgay Güler'in sunduğu Prof. Dr. Mehmet Çelik'in yorumlarıyla katıldığı Sıradışı Tarih'in bu bölümünde Avrupa ülkeleri ve basının teröre destek vermesi konuşuldu.


Etiketler : Sıradışı Tarih 24 Haziran 2016 Cuma Turgay Güler Prof. Dr. Mehmet Çelik Sıradışı Tarih 24.06.2016 Sıradışı Tarih Son Bölüm Sıradışı Tarih Yeni Bölüm izle7 Sıradışı Sıradışı Tarih 24 Haziran


Kategori : Sıradışı TarihBu Bölüme Yorum Yap
Yorumlar
Ad : Muhammet KIZILIRMAK
Tarih : 24.06.2016

Hocam ikinizi de çok seviyorum. Artık birilerinin bu Ülke insanına bunca hain olayın tamamen İslam düşmanlığından kaynaklandığını anlatmalı. AB uyum yasalarıyla da bu ülkeyi hıristiyanlaştırmak olduğunu da açık açık anlatmalı.

Ad : mustafa kanlıkaya
Tarih : 26.06.2016

Hocam Allah sizden razı olsun her proğramınızı izliyorum ufkumuzu açıyorsunuz Turgay bey size de çok teşekkürler böyle bir proğram için hocamın söyledikleri çok doğru anlatım tarzı çok güzel

Bu site Ülke Tv kanalında yayınlanan Sıradışı Programının resmi internet sitesi değildir. Ayrıca Turgay Güler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Siz değerli ziyaretçilerin izleyemediğiniz bölümleri takip edebilmeniz için hizmet vermektedir.

Ana Sayfa | Güncel Videolar | En Çok İzlenenler | Karışık Videolar | Bize Ulaşın | Turgay Güler

Sıradışı Programı