FACEBOOK
Gözcü Ülke Tv - 31 Temmuz 2016

Açıklama : Ömer Özkaya'nın hazırlayıp sunduğu Gözcü programının bu bölümdeki konuğu Prof. Dr. Nadim Macit oldu.

Etiketler : Gözcü 31 Temmuz 2016 Pazar Ömer Özkaya Gözcü 31.07.2016 Gözcü Son Bölüm Gözcü Yeni Bölüm Gözcü 31 Temmuz

Kategori :

Bu Bölüme Yorum Yap
Yorumlar
Ad : Hazan Gül
Tarih : 02.08.2016

Çok isabetli bir konuk olmuş her şey yerli yerine oturtulup netleştirildi . Size de konuğunuza da teşekkürler. Özellikle ilahiyatlardaki selefi veya başka yabancı akımların etkisinden kurtulup kendi geleneksel Türk-İslam kültürümüz etkin kılınırsa ülkede huzur olacağını vurgulaması en isabetli nokta oldu.

Ad : mevlüt balbay
Tarih : 10.09.2016

Ömer bey selâmün aleyküm.... programınız 31 temmuzda kaldı...31 defa dinledim başka programınıza rastlayamadım....güneşteki yazılarınızı okuyorum ve çok istifade ediyorum ama esas programlarınızın devamının olmasını istiyorum..lütfen devam ediniz...."Bir iyiliğe sebeb olan o iyiliği yapmış gibidir" hadisine muahtapsınız Allah ın izniyle inşlh....saygılarımla....Allah tan başarılarınızın devamını dilerim...Allah a emanet olunuz ....sagyılarımla...sa...

Bu site Ülke Tv kanalında yayınlanan Sıradışı Programının resmi internet sitesi değildir. Ayrıca Turgay Güler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Siz değerli ziyaretçilerin izleyemediğiniz bölümleri takip edebilmeniz için hizmet vermektedir.

Ana Sayfa | Güncel Videolar | En Çok İzlenenler | Karışık Videolar | Bize Ulaşın | Turgay Güler

Sıradışı Programı