FACEBOOK
Derin Tarih Tvnet – 10 Eylül 2016

Açıklama : Derin Tarih’te bu hafta Müslümanların ilk kıblesi Kudüs’ün tarihi masaya yatırııldı. Programda, ''Kudüs’ü fetheden Hz. Ömer’in ilk icraatı neydi? Kudüs Müslümanlar için neden önemli? İsrâ ve Mirac mucizeleri nedir, ne değildir? Kudüs’ün ikinci fatihi Selahattin Eyyübi hakkında bilinmeyenler… Yahudiler ‘Ağlama Duvarına’ neden gidiyor? ‘Vaat edilmiş topraklar’ fikri İsrail için ne anlama geliyor? Mecsid-i Aksa hangi gizemleri barındırır? Gizli örgütlerin Kudüs üzerindeki planları ne? Yahudiler Filistinlilere zulüm etmeyi ibadet mi sayıyor? Kanunî’nin altın dokunuşlarından, II. Abdülhamid’in Kudüs’e verdiği önem''? sorularını yanıtlanıyor. Mustafa Armağan’ın hazırlayıp sunduğu Derin Tarih, Prof. Dr. Ömer Faruk Harman’ın katılımıyla TVNET’te.

Etiketler : Derin Tarih 10 Eylül 2016 Cumartesi Mustafa Armağan Yavuz Bahadıroğlu Derin Tarih 10.09.2016 Derin Tarih Son Bölüm Derin Analiz Yeni Bölüm Derin Tarih 10 Eylül

Kategori :

Bu Bölüme Yorum Yap
Yorumlar
Bu site Ülke Tv kanalında yayınlanan Sıradışı Programının resmi internet sitesi değildir. Ayrıca Turgay Güler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Siz değerli ziyaretçilerin izleyemediğiniz bölümleri takip edebilmeniz için hizmet vermektedir.

Ana Sayfa | Güncel Videolar | En Çok İzlenenler | Karışık Videolar | Bize Ulaşın | Turgay Güler

Sıradışı Programı