FACEBOOK
Sıradışı Tarih Ülke Tv - 8 Kasım 2016 - Prof. Dr. Mehmet Çelik

Açıklama : Sıradışı Tarih programında Turgay Güler ve Prof. Dr. Mehmet Çelik ile birlikte Refah Partisi'nin kapatılışı, Avrupa'nın terör sevdası, Can Dündar ve HDP'li vekillerin tutuklanması konuşuldu.


Etiketler : Sıradışı Tarih 8 Kasım 2016 Salı Turgay Güler Prof. Dr. Mehmet Çelik Sıradışı Tarih 08.11.2016 Sıradışı Tarih Son Bölüm Sıradışı Tarih Yeni Bölüm izle7 Sıradışı Sıradışı Tarih 8 Kasım


Kategori : Sıradışı TarihBu Bölüme Yorum Yap
Yorumlar
Ad : kadir tura
Tarih : 09.11.2016

S.a birakın Refah partisinin kapatılmasına sahip çikmayı 15 temmuz da darbe girişiminede ses çikartmadılar hatta baziları içindekileri dışa vurdu Erdoğanı öldürmeliydiniz diye akıl verdiler türkiyey e cumhuriyeti cumhurbaşkanına açık açık dikdatör dikdatör bozuntusu dediler düsmanca tavır aldılar HDP Millet vekilleri ve beklediiye başkanları göz altına alındı diye hop oturup hop kalkıyorlar batılılar ve içerideki yandaşları demekki onlara uşaklık yaptıkları için uşaklşarına sahip çıkıyorlar

Ad : Ertan yesil
Tarih : 10.11.2016

Hocam seni cok seviyorum , sen konustukca yuregim serinliyor

Ad : hasan önder
Tarih : 16.11.2016

sevgili Turgay ve mehmet çelik kardeşim,yıllardır sizi seyrederim.programlarınız milleti bilinçlendirme de bir numara,harika. ...inşaallah ezilenlerin sesine kulak veren,Ümmetin sesi gürleşiyor.dünün neslinden farklı bir gençlik yetişiyor.(15 tem gördükten sonra buna kanaat getirdim.bu millet eski ihtişamını kazanacak öz güveni gelmeye başladı.....size gelince dağın başı çok kış görür sizler zarar mutlaka görüyorsunuz.Allah sizlere yardım etsin .sizi de yalnız bırakmaz bu sessiz çoğunluk....Allaha emanet olunuz.

Bu site Ülke Tv kanalında yayınlanan Sıradışı Programının resmi internet sitesi değildir. Ayrıca Turgay Güler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Siz değerli ziyaretçilerin izleyemediğiniz bölümleri takip edebilmeniz için hizmet vermektedir.

Ana Sayfa | Güncel Videolar | En Çok İzlenenler | Karışık Videolar | Bize Ulaşın | Turgay Güler

Sıradışı Programı