FACEBOOK
Derin Tarih Tvnet - 4 Şubat 2017

Açıklama : "Devlet ne zaman ve nerede kuruldu? Ertuğrul Gazi - Muhyiddin İbn Arabî karşılaşması gerçek mi, efsane mi? Osman Gazi oğluna hangi vasiyetlerde bulunmuştu? Üst düzey devlet adamı yetiştiren saray okulu Enderun’a kabul şartları nelerdi? Devşirme sistemi devletin bekâsına nasıl hizmet etti? 'Osmanlı hükümdarları Hz. Muhammed’in (sas) soyundandır' iddiası doğru mu? En fazla toprak fetheden padişah kimdi?" soruları yanıtlanıyor. Mustafa Armağan ve Yavuz Bahadıroğlu’nun hazırlayıp sunduğu Derin Tarih, II. Abdülhamid Han’ın 4. nesilden torunları Şehzade Orhan ve Kayıhan Osmanoğlu’nun katılımıyla Tvnet’te.

Etiketler : Derin Tarih 4 Şubat 2017 Cumartesi Mustafa Armağan Yavuz Bahadıroğlu Derin Tarih 04.02.2017 Derin Tarih Son Bölüm Derin Analiz Yeni Bölüm Derin Tarih 4 Şubat

Kategori :

Bu Bölüme Yorum Yap
Yorumlar
Ad : Isa gulec
Tarih : 26.02.2017

Severek izliyorum artık gerçek tarihi öğreniyoruz

Bu site Ülke Tv kanalında yayınlanan Sıradışı Programının resmi internet sitesi değildir. Ayrıca Turgay Güler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Siz değerli ziyaretçilerin izleyemediğiniz bölümleri takip edebilmeniz için hizmet vermektedir.

Ana Sayfa | Güncel Videolar | En Çok İzlenenler | Karışık Videolar | Bize Ulaşın | Turgay Güler

Sıradışı Programı