FACEBOOK
Derin Analiz Trt Haber - 28 Mart 2017

Açıklama : TRT Haber’de Salı günleri yayınlanan Derin Analiz, Yiğit Bulut ve Hasan Kurtulmuş moderatörlüğünde, gündemdeki olayları en ayrıntılı yönleriyle masaya yatırıyor.


Etiketler : Derin Analiz 28 Mart 2017 Salı Yiğit Bulut Hasan Kurtulmuş Derin Analiz 28.03.2017 Derin Analiz Son Bölüm Derin Analiz Yeni Bölüm Derin Analiz 28 Mart


Kategori : Trt 1Bu Bölüme Yorum Yap
Yorumlar
Ad : Sibel
Tarih : 01.04.2017

Sayın Bulut Yiğit: Çok heyecanlı olmuş. Siz İsviçre nin yaptığı Panama Papers ları oyunlarından da bahsedin. Bu saldırıların içinde Türklerde varmış. İçinde İsviçre de yaşayan Azeriler de varmış.

Ad : Esmer Zekeriya
Tarih : 01.04.2017

Sayın Bulut, çok ince bir yorum olmuş. Bu proğrama İnce Analiz adını vermeyi zannediyorum Sayın Hasan Bey düşünmüştür. Biraz açılarak, Azerbaycan da olup bitenden bahsetseniz, iyi olur. Bazı 15 Temmuzcular oraya kaçmışlar. Değerli yorumlarını kaale alırız.

Bu site Ülke Tv kanalında yayınlanan Sıradışı Programının resmi internet sitesi değildir. Ayrıca Turgay Güler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Siz değerli ziyaretçilerin izleyemediğiniz bölümleri takip edebilmeniz için hizmet vermektedir.

Ana Sayfa | Güncel Videolar | En Çok İzlenenler | Karışık Videolar | Bize Ulaşın | Turgay Güler

Sıradışı Programı