FACEBOOK

Açıklama :

Etiketler :

Kategori :

Bu Bölüme Yorum Yap
Yorumlar
Ad : engin
Tarih : 19.08.2013

Yorumlarınızda haklılık payı yüksek ebru hanım fakat gözden kaçırmamak lazımki gezinin sanatcı desteği ve ergenekonun sanat ağaı konusunda ahmet yenilmezin altını çizdiği hususlar var

Ad : özgen
Tarih : 17.08.2013

beyaz türkler nedir? ötekileştirmekten bıkmadınız mı?

Ad : musa alp
Tarih : 17.08.2013

akp'yi eleştiren beyaz türk oluyor, batıcı oluyor, ergenekoncu oluyor, düyun-u umumiyeci oluyor, alkolik oluyor, esrarkeş oluyor.. yalla komik :)) de, ciddi ciddi söylüyorsunuz.. tabi bu yorum yayınlanır mı, onu da bilmiyorum..

Ad : Ebru Öztürk
Tarih : 16.08.2013

Bu 2. yorumum. Maalesef çok istediğim bir konuda hiçbirşey öğrenemedim çünkü tüm program boyunca Ahmet Yenilmez laf ebeliği yaptı. Daha konservatuar bile diyemeyen bir tiyatrocu nasıl olur. Herşeyi bilen Erem Şentürk'ü hiç konuşturmadı. Ayrıca Yenilmez mikrofondan sürekli bir oflayıp puflayarak Erem Yenilmez'in konuştuğu o çok az bölümün de anlaşılmasına mani oldu. Bu adamı hiç mi hiç sevmedim.

Ad : Ebru Öztürk
Tarih : 16.08.2013

Selamlar, Programınızı beğenerek izliyorum. Ancak Ahmet Yenilmez isimli konuşmacınız derdini anlatamıyor. Sürekli sözünüzü kesiyor, sorularınıza cevap vermiyor kafasındakini söylüyor. Bu programı sıkıcı hale getiriyor. Bu kişi yorumcu olarak programlara katılmamalı. Ancak Erem Şentürk ve tabii Turgay Güler çok net açıklamalar yapıyor. Başarılar dilerim

Bu site Ülke Tv kanalında yayınlanan Sıradışı Programının resmi internet sitesi değildir. Ayrıca Turgay Güler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Siz değerli ziyaretçilerin izleyemediğiniz bölümleri takip edebilmeniz için hizmet vermektedir.

Ana Sayfa | Güncel Videolar | En Çok İzlenenler | Karışık Videolar | Bize Ulaşın | Turgay Güler

Sıradışı Programı