FACEBOOK
Sıradışı Tarih Ülke Tv - 12 Aralık 2017 - Prof. Dr. Mehmet Çelik

Açıklama : Turgay Güler'in hazırlayıp sunduğu Sıradışı Tarih programında bu bölüm Prof. Dr. Mehmet Çelik ve Kudüs Araştırmacısı Musa Biçkioğlu ile birlikte Müslümanların ilk kıblesi Kudüs konuşuldu. Programda Biçkioğlu'nun, "Kudüs'ü kaybettik, imparatorluğu kaybettik sözü öne çıktı. Turgay Güler ve konukları, Mescid-i Aksa neden önemli? Kudüs ve Mescid-i Aksa'nın İslam'daki yeri nedir? Kudüs, üç semavi din için neden önemli? İsrail Filistin'i nasıl işgal etti? sorularını masaya yatırdı. Programda ayrıca Musa Biçkioğlu'nun, "Ümmet Kudüs'ü değil, Kudüs ümmeti kurtaracak" sözü ve Turgay Güler'in, "15 Temmuz'a kalkışanların siyonistlerden farkı yok sözleri programa damga vurdu.


Etiketler : Sıradışı Tarih 12 Aralık 2017 Salı Turgay Güler Pof. Dr. Mehmet Çelik Sıradışı Tarih 12.12.2017 Sıradışı Tarih Son Bölüm Sıradışı Tarih Yeni Bölüm izle7 Sıradışı Sıradışı Tarih 12 Aralık


Kategori : Sıradışı TarihBu Bölüme Yorum Yap
Yorumlar
Ad : gülnihal alper
Tarih : 14.12.2017

bütün programlarınızı indirdim ve hergün bir iki bölüm izliyorum herkesede izlemesi için tavsiyede bulunuyorum.sizi izledikten sonra oh be diyorum sonuçta bu ülkede doğruları söyleyen doğruların hakkını savunan bir sürü insan var umutlarım artıyor.ALLAH CC sizden razı olsun.

Ad : Yaşar Mahmut Usta.
Tarih : 13.12.2017

Öncelikle,bu tür programları,bizler için ekranlara taşıdığınız için,sizlere sonsuz saygılarımı sunar;başarılarınızın devamını dilerim.Program içersinde işlediğiniz bu değerli hocalarımızın,bu konularla ilgili kitaplarını'da,tanıtırsanız sevinirim.Ayrıca,orta ve lise düzeyindeki,meslek liselerin'in,seçmeli ve rehberlik derslerinde bu tür pratik tarih derslerimiz konulsa ve gençlerimizin ve bizlerinde,geçmişte öğrenemediğimiz bu tarihlerimizi daha iyi öğrensek çok iyi olur ve tarihimizide daha iyi öğrenmiş olmazmıyız.?.

Bu site Ülke Tv kanalında yayınlanan Sıradışı Programının resmi internet sitesi değildir. Ayrıca Turgay Güler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Siz değerli ziyaretçilerin izleyemediğiniz bölümleri takip edebilmeniz için hizmet vermektedir.

Ana Sayfa | Güncel Videolar | En Çok İzlenenler | Karışık Videolar | Bize Ulaşın | Turgay Güler

Sıradışı Programı