FACEBOOK
Sıradışı Tarih Ülke Tv - 2 Ocak 2018 - Prof. Dr. Mehmet Çelik

Açıklama : Gazeteci Turgay Güler ve Prof. Dr. Mehmet Çelik'i bir araya getiren Ülke TV'nin sevilen programı Sıradışı Tarih'in bu bölümünde İran'daki sokak olayları, CHP'nin Türkiye karşıtlığı ve Prof. Celal Şengör'ün Fatih Sultan Mehmet'e çirkin iftirası başlıkları konuşuldu. Programda ayrıca, İsrail ve ABD Ortadoğu'da neyin peşinde? Sıradaki hedef Türkiye mi? İran'a uygulanan operasyonun amacı ekonomi mi? Ortadoğu'da nasıl bir plan var? soruları da masaya yatırıldı. Prof. Dr. Mehmet Çelik, İran'daki sokak olaylarını, "Türkiye'de başarılı olamayınca İran'a geçtiler." diyerek yorumlarken, Turgay Güler ise "Batı, düşman ilan ettiği İran'ı ortadan kaldırmanın peşinde." açıklamasında bulundu.

Etiketler : Sıradışı Tarih 2 Ocak 2018 Salı Turgay Güler Pof. Dr. Mehmet Çelik Sıradışı Tarih 02.002.2018 Sıradışı Tarih Son Bölüm Sıradışı Tarih Yeni Bölüm izle7 Sıradışı Sıradışı Tarih 2 Ocak

Kategori : Sıradışı Tarih

Bu Bölüme Yorum Yap
Yorumlar
Bu site Ülke Tv kanalında yayınlanan Sıradışı Programının resmi internet sitesi değildir. Ayrıca Turgay Güler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Siz değerli ziyaretçilerin izleyemediğiniz bölümleri takip edebilmeniz için hizmet vermektedir.

Ana Sayfa | Güncel Videolar | En Çok İzlenenler | Karışık Videolar | Bize Ulaşın | Turgay Güler

Sıradışı Programı