FACEBOOK
Sıradışı Tarih Ülke Tv - 16 Mayıs 2018 - Prof. Dr. Mehmet Çelik

Açıklama : Turgay Güler'in hazırlayıp sunduğu Sıradışı Tarih programında bu bölüm Prof. Dr. Mehmet Çelik ile birlikte Filistin’deki İsrail terörü, İslam’ın garip ve yetim çocukları, Kudüs’ün önemi ve tarihi, muhalefetin yatırım düşmanlığı ve muhalefetin uçuk seçim vaatleri konuları masaya yatırıldı. Turgay Güler, Cumhurbaşkanı’nın İngiltere’deki basın toplantısında görüşmeler yaptığını, bunlardan bir tanesinin de Siyonist olmayan hahamlarla yaptığı görüşme olduğunu söyledi. Güler, onların çok dertli olduklarını ve üzüldüklerini, Cumhurbaşkanı’na “Bu ayrımı özenle ve dikkatle yapan dünyadaki tek lider sizsiniz” dediklerini belirtti. Prof. Dr. Mehmet Çelik, “Türkiye’deki hadise siyasi bir hadise değil, kimsenin Tayyip Erdoğan ile tarla davası yok, Türkiye İslam dünyasının önünü açtı. Bütün İslam dünyasının büyük çoğunluğunun idarecileri de Tayyip Erdoğan’a düşmanlar. CHP’ninde bugün Filistin davasının arkasında durmasının sebebi Tayyip Erdoğan’dır” açıklamasında bulundu.


Etiketler : Sıradışı Tarih 16 Mayıs 2018 Salı Turgay Güler Pof. Dr. Mehmet Çelik Sıradışı Tarih 16.05.2018 Sıradışı Tarih Son Bölüm Sıradışı Tarih Yeni Bölüm izle7 Sıradışı Sıradışı Tarih 16 Mayıs


Kategori : Sıradışı TarihBu Bölüme Yorum Yap
Yorumlar
Bu site Ülke Tv kanalında yayınlanan Sıradışı Programının resmi internet sitesi değildir. Ayrıca Turgay Güler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Siz değerli ziyaretçilerin izleyemediğiniz bölümleri takip edebilmeniz için hizmet vermektedir.

Ana Sayfa | Güncel Videolar | En Çok İzlenenler | Karışık Videolar | Bize Ulaşın | Turgay Güler

Sıradışı Programı