FACEBOOK
En Sıradışı Ülke Tv - 17 Mayıs 2018- Ahmet Kekeç, Hasan Öztürk, Yusuf Ziya Cömert, Salih Tuna

Açıklama : Turgay Güler'in moderatörlüğünde ekrana gelen En Sıradışı programında bu bölüm stüdyo konukları Ülke TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk, Gazeteci Yazar Yusuf Ziya Cömert, Sabah Gazetesi Yazarı Salih Tuna, Star Gazetesi Yazarı Ahmet Kekeç ve Prof. Dr. Mehmet Çelik ile birlikte İslam’ın garip ve yetim çocukları, Filistin’deki İsrail terörü, Türkiye’nin Filistin desteği ve HDP’nin hendek siyaseti konuları masaya yatırıldı. Ahmet Kekeç, “Kemal Kılıçdaroğlu vaktiyle kendisi Mavi Marmara döneminde İsrail ile ilişkileri iyi tutmaktan bahsediyordu, bugün aynı Kılıçdaroğlu haçlı zihniyeti diyor. Ona bunu dedirten bir sosyoloji var, bu sosyolojiyi tahkim eden bir lider var. O yüzden ben bunların çok değerli olduğunu düşünüyorum” ifadelerini kullandı. Turgay Güler ise PKK - FETÖ ilişkisi hakkında, “PKK terör örgütünü ve dolayısıyla işlediği cinayetleri savunan Selahaddin Demirtaş’ı 7 Haziran seçimlerine FETÖ’nün bir talimatıyla giderken, Selahattin Demirtaş’ı PKK’nın siyasi organizasyonuna barajı aştırıp Erdoğan’ı yenme fikri FETÖ’nün fikridir, bu organizasyon FETÖ’nün organizasyonudur. Yani bir Amerika bir İsrail projesiydi” açıklamasında bulundu.


Etiketler : En Sıradışı 17 Mayıs 2018 Perşembe Turgay Güler Ahmet Kekeç Hasan Öztürk Yusuf Ziya Cömert Salih Tuna En Sıradışı 17.05.2018 En Sıradışı Son Bölüm En Sıradışı Yeni Bölüm izle7 En Sıradışı En Sıradışı 17 Mayıs


Kategori : En SıradışıBu Bölüme Yorum Yap
Yorumlar
Bu site Ülke Tv kanalında yayınlanan Sıradışı Programının resmi internet sitesi değildir. Ayrıca Turgay Güler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Siz değerli ziyaretçilerin izleyemediğiniz bölümleri takip edebilmeniz için hizmet vermektedir.

Ana Sayfa | Güncel Videolar | En Çok İzlenenler | Karışık Videolar | Bize Ulaşın | Turgay Güler

Sıradışı Programı