FACEBOOK
Türkiyenin Nabzı Habertürk Tv - 7 Ocak 2019

Açıklama : Didem Arslan Yılmaz, Türkiye'nin Nabzı'nda siyasetin ve sosyal hayatın sıcak gündemini masaya yatırıyor. Yerel seçimlere doğru partilerin işbirliği formülleri ve belediye başkan adayları neredeyse netleşti. Yeni sistemin ilk yerel seçiminde büyükşehirleri kazanmak neden geçmişe göre daha kritik? Büyükşehirlerde hangi adayın şansı daha yüksek? Adaylar ve partiler farklı tabanlardan oy alabilmek için hangi stratejileri izlemeli? İç ve dış siyasetteki gelişmeler ve tartışmalar seçim sürecini nasıl etkiliyor? Didem Arslan Yılmaz soruyor, 26. Dönem AK Parti Milletvekili Kerem Ali Sürekli, 26. Dönem CHP Milletvekili Barış Yarkadaş, gazeteciler Deniz Zeyrek, Nagehan Alçı, Sevilay Yılman ve Necdet Saraç Türkiye’nin Nabzı’nda yanıtlıyor.


Etiketler : Türkiyenin Nabzı Canlı İzle Türkiyenin Nabzı Son Bölüm İzle Türkiyenin Nabzı Hd İzle Türkiyenin Nabzı Full İzle


Kategori : Habertürk TvBu Bölüme Yorum Yap
Yorumlar
Ad : Selahattin Avcı
Tarih : 07.01.2019

O mu yoksa bu mu belediye başkan adayı olacak? Saatlerce konuşuluyor. Bu ülkede konuşulacak başka konu kalmadı mı? Yemin ederim çıldıran. ..