FACEBOOK

Açıklama :


Etiketler :


Kategori :Bu Bölüme Yorum Yap
Yorumlar
Ad : rukiye yılmaz
Tarih : 13.02.2014

Programınızı sürekli takip ediyorum. Sizden ricam lütfen bu konuyla ilgili olarak Sn. Cüppeli Ahmet Hoca Efendi'yi de konuk etmeniz. Hadisler ve fetvalarıyla kendisinin yorumlarını sizin programınızda görmek istiyoruz. İyi ki varsınız.

Ad : Nazım Demir
Tarih : 13.02.2014

şimdiye dek seyrettiğim "en berbat SIRADIŞI" sohbetiydi..Cüppeli Ahmet Hoca Efendi'yi de konuk etmenizi arzu ederdim..Anlıyamadığım bir nedenden dolayı KONUK ETMEZSİNİZ..yine anlıyamadığım bir nedenden dolayı KADİR MISIROĞLUnu da konuk etmezsiniz..

Ad : Arzu Topcuoglu
Tarih : 13.02.2014

Selamünaleyküm, Allah razı olsun başta hocamızdan ve kardeşler sizlerden. Turgay bey, Kadir Mısıroğlu Hocamız'ı da konuğunuz olarak görmek isterim. Allah (cc) yolunuzu açık eyleye..

Ad : sema
Tarih : 13.02.2014

Bence bu programda Cübbeli Ahmet Hoca olmalıydı.

Ad : nuh uçar
Tarih : 15.02.2014

Bu programı izlemek bir ayrıcalıktı. Bunu yaşadım. Teşekkür ederim çabalarınız için.

Ad : muhammed tazıman
Tarih : 16.02.2014

bu proğramın bütün konukları çok değerli insanlar , bu tarz programlarda hep meymenetsiz insanlar var dinlerken sanki işkence ediyorlar adama.cüppeli ahmet hoca, kadir mısıroğlu ve turgay bey süper olur

Bu site Ülke Tv kanalında yayınlanan Sıradışı Programının resmi internet sitesi değildir. Ayrıca Turgay Güler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Siz değerli ziyaretçilerin izleyemediğiniz bölümleri takip edebilmeniz için hizmet vermektedir.

Ana Sayfa | Güncel Videolar | En Çok İzlenenler | Karışık Videolar | Bize Ulaşın | Turgay Güler

Sıradışı Programı