FACEBOOK

Açıklama :


Etiketler :


Kategori :Bu Bölüme Yorum Yap
Yorumlar
Ad : Tahsin Çeribaşı
Tarih : 20.02.2014

Eşhedü enne Muhammeder-Resûlüllah'sız ezan okuyan kişi, bunda kastının olmadığını unuttuğunu beyan ediyor. Peki bu unutma karşısında, yanındaki kişilerden niçin bir tepki gelmiyor? Ne bir şaşkınlık, ne bir hayret, ne bir ikaz belirtisi yok. Bir olağanlık içindeler. Okuyan ezanı ilk defa mı okuyor da ezberini tam yapamamış eksik okuyor. Yanındakiler de ezanı ilk defa mı duyuyorlar da hiç bir tepki içine girmiyorlar. Bu önemli unutkanlık karşısında insan hiç olmazsa bir irkilir."Unuttum" mazereti hiç de masum değil.Hayye ale's-Salâh ya da Hayye ale'l-Felâh'ı okumasaydı ve karıştı unuttum deseydi bir nebze olabilirdi. Ama, Eşhedü enne Muhammeder-Resûlüllah'ı unutmak akıl karı değil.

Ad : YÜKSEL YILDIRIM
Tarih : 21.02.2014

YİNE ÇOK BİLGİLENDİRİCİ PROGRAM YAPTINIZ ALLAH RAZI OLSUN.TURGAY BEY KARDEŞİM SENİN EN SON KİTABINI NEREDEN ALICAM.SIR KÜPÜYLE MEHDİXİ ALDIM. RUHLAR KUYUSU KİTABINI ALAMADIM. NTDE YOK.NEREDEN BULURUM. SAYGILAR.

Ad : admin
Tarih : 21.02.2014

turgay gülerin son kitabı piyasaya çıkmadı

Ad : admin
Tarih : 21.02.2014

turgay gülerin son kitabı piyasaya çıkmadı

Ad : ahmet
Tarih : 21.02.2014

izlemek ve anlamak istiyorum şu anda izleyemiyorum.şu anda görüntü yok ama ses var.

Ad : Fatih Onaydın
Tarih : 26.02.2014

Sevgili Erem Şentürk; bin bir zahmetle elde ettiğin böylesi bilgileri, biz sıkılgan canlılara dahi dinlenir bir şekilde anlatıp, bizleri bilgiye aç kitlelere dönüştürdüğün için sana sonsuz teşekkür ediyoruz. İnan ki sizin sohbetiniz( Turgay Güler'le birlikte) zamanın izafiliğine en büyük kanıttır. Zira 1 buçuk saat bize yetmez oldu. Sevgilerle...

Bu site Ülke Tv kanalında yayınlanan Sıradışı Programının resmi internet sitesi değildir. Ayrıca Turgay Güler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Siz değerli ziyaretçilerin izleyemediğiniz bölümleri takip edebilmeniz için hizmet vermektedir.

Ana Sayfa | Güncel Videolar | En Çok İzlenenler | Karışık Videolar | Bize Ulaşın | Turgay Güler

Sıradışı Programı