FACEBOOK
Sıradışı Tarih Ülke Tv - 27 Mart 2015 - Prof. Dr. Mehmet Çelik

Açıklama : Turgay Güler'in yönettiği ve Prof. Dr. Mehmet Çelik’in konuşmacı olarak katıldığı Sıradışı Tarih'te bu haftaki bölümde, başkanlık sistemi ve tarihsel süreç konuşuldu.


Etiketler : Sıradışı Tarih 27 Mart 2015 Çarşamba Turgay Güler Prof. Dr. Mehmet Çelik Sıradışı Tarih 27.03.2015 Sıradışı Tarih Son Bölüm Sıradışı Tarih Yeni Bölüm izle7 Sıradışı Tarih


Kategori : Sıradışı TarihBu Bölüme Yorum Yap
Yorumlar
Ad : nazli
Tarih : 27.03.2015

Sizin Konusmalarinizdan gurur duyuyor HelAl Olsun

Ad : Ali
Tarih : 27.03.2015

S.a. Hayirli yayinlar. (39 yasindayim) Dogma buyume Belcikadanim. Yasam ekonomik ve social Amanda burda zorlasti. Sadece kendi sokagimdan 4 sene icinde 3 Turk ailesi kesin donus yapmistir. Boyle programlar sayesinde Turkiyeye oynanan oyunlari biz yurt disinda sizler sayesinde gorduk ve anladik. Memleketini sevmeyen anlamak istemez. Siradisi ve derin analiz proglamlarini internetten hep takip ederim. Sayenizde ufkum ve bakisim degisti.

Ad : bekirerdem
Tarih : 27.03.2015

türk miletin aydınlam gecte olsa.ruya lenin tarih oldu hitler fosil oldu türkiyede2015 olmuş biz bu ingilizmodeline direniyoruz cokmu zekasısız

Bu site Ülke Tv kanalında yayınlanan Sıradışı Programının resmi internet sitesi değildir. Ayrıca Turgay Güler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Siz değerli ziyaretçilerin izleyemediğiniz bölümleri takip edebilmeniz için hizmet vermektedir.

Ana Sayfa | Güncel Videolar | En Çok İzlenenler | Karışık Videolar | Bize Ulaşın | Turgay Güler |

Sıradışı Programı