FACEBOOK
En Sıradışı Ülke Tv - 18 Ocak 2018- Ahmet Kekeç, Hasan Öztürk, Yusuf Ziya Cömert, Salih Tuna

Açıklama : Turgay Güler'in moderatörlüğünde ekrana gelen En Sıradışı programında bu bölüm stüdyo konukları Hasan Öztürk, Salih Tuna, Ahmet Kekeç ve Yusuf Ziya Cömert ile birlikte gündemin en sıcak maddesi olan Afrin operasyonu konuşulurken, CHP'nin yeni İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun sansasyonel tweetleri de programda geniş yer buldu. Programda, “Canan Kaftancıoğlu CHP - HDP projesi mi? CHP işgal altında mı?” sorularına yanıt aranırken, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in; "Buradan ilk defa ilan ediyorum. Allah nasip edecek, siz teveccüh göstereceksiniz, cumhurbaşkanlığını alacağız. Devlete ait bütün uçakları satacağız." tweeti konuşuldu. Ayrıca, gazeteci Turgay Güler programda, "Polise taşla saldıran Kaftancıoğlu yargılanacak mı?” sorusunu gündeme getirirken, Canan Kaftancıoğlu'nu asıl il başkanı yapan kişilerin Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu ve Zeynep Altıok olduğunu iddia etti. Ülke TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk ise Canan Kaftancıoğlu'nun CHP İl Başkanı yapılmasının ana sebebinin, Birleşik Haziran Hareketi ile Gezi'yi birleştirme çabası olduğunu söyledi.


Etiketler : En Sıradışı 18 Ocak 2018 Perşembe Turgay Güler Ahmet Kekeç Hasan Öztürk Yusuf Ziya Cömert Salih Tuna En Sıradışı 18.01.2018 En Sıradışı Son Bölüm En Sıradışı Yeni Bölüm izle7 En Sıradışı En Sıradışı 18 Ocak


Kategori : En SıradışıBu Bölüme Yorum Yap
Yorumlar
Bu site Ülke Tv kanalında yayınlanan Sıradışı Programının resmi internet sitesi değildir. Ayrıca Turgay Güler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Siz değerli ziyaretçilerin izleyemediğiniz bölümleri takip edebilmeniz için hizmet vermektedir.

Ana Sayfa | Güncel Videolar | En Çok İzlenenler | Karışık Videolar | Bize Ulaşın | Turgay Güler |

Sıradışı Programı