FACEBOOK
En Sıradışı Ülke Tv - 5 Nisan 2018- Ahmet Kekeç, Hasan Öztürk, Yusuf Ziya Cömert, Salih Tuna

Açıklama : Turgay Güler'in moderatörlüğünde ekrana gelen En Sıradışı programında bu bölüm stüdyo konukları Gazeteci Yazar Yusuf Ziya Cömert, Sabah Gazetesi Yazarı Salih Tuna ve Ahmet Kekeç ile birlikte Türkiye’nin ana muhalefet sorunu ve Kılıçdaroğlu’nun rezidans skandalı konuları masaya yatırıldı. Programda, “Türkiye’nin birliği ana muhalefeti neden rahatsız ediyor?” sorusuna yanıt arandı. Turgay Güler, Kılıçdaroğlu’nun rezidanstaki büyük evi küçük bir ev olarak göstermesi yalanını izleyiciye aktarırken Kemal Kılıçdaroğlu’nun kızının vergisini Güneş Gazetesi olarak ödeyeceklerini söyledi. Gazeteci Turgay Güler, eve girdiklerinde hayal kırıklığına uğradıklarını, eve ait buzdolabı ve bulaşık makinesinin götürüldüğünü ve Güneş Gazetesi’nin Kemal Kılıçdaroğlu’nun kızı Zeynep Kılıçdaroğlu’na hakkını helal etmediğini aktardı. Güler, Kılıçdaroğlu’nun Mehmetçiği ziyarete giden sanatçılara ağıza alınmayacak laflarla saldırdığını söyledi. Ayrıca Turgay Güler, dünyayı yönetenlerin Türkiye’yi bir şube olarak gördüklerini, ajanlarını ülkeye gönderdiklerini ve Türkiye’nin kendi nükleer tesisini kurmaması için ellerinden geleni yaptıklarını söyleyerek izleyiciyi bilgilendirdi.


Etiketler : En Sıradışı 5 Nisan 2018 Perşembe Turgay Güler Ahmet Kekeç Hasan Öztürk Yusuf Ziya Cömert Salih Tuna En Sıradışı 05.04.2018 En Sıradışı Son Bölüm En Sıradışı Yeni Bölüm izle7 En Sıradışı En Sıradışı 5 Nisan


Kategori : En SıradışıBu Bölüme Yorum Yap
Yorumlar
Bu site Ülke Tv kanalında yayınlanan Sıradışı Programının resmi internet sitesi değildir. Ayrıca Turgay Güler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Siz değerli ziyaretçilerin izleyemediğiniz bölümleri takip edebilmeniz için hizmet vermektedir.

Ana Sayfa | Güncel Videolar | En Çok İzlenenler | Karışık Videolar | Bize Ulaşın | Turgay Güler |

Sıradışı Programı