FACEBOOK
En Sıradışı Ülke Tv - 12 Nisan 2018- Ahmet Kekeç, Hasan Öztürk, Yusuf Ziya Cömert, Salih Tuna

Açıklama : Turgay Güler'in moderatörlüğünde ekrana gelen En Sıradışı programında bu bölüm stüdyo konukları Gazeteci Yazar Yusuf Ziya Cömert, Sabah Gazetesi Yazarı Salih Tuna ve Ahmet Kekeç ile birlikte ABD - Rusya restleşmesi, Doğu Guta’daki kimyasal katliam, ABD - Rusya arasındaki Suriye krizi ve Türkiye’nin CHP sorunu konuları masaya yatırıldı. Programda, “ABD ile Rusya arasındaki restleşme savaşa dönüşür mü? Deniz Baykal, Kemal Kılıçdaroğlu’nu neden istemiyor?” sorularına yanıt arandı. Gazeteci Turgay Güler, Türkiye - Rusya - İran görüşmesinden sonra Trump’ın çıkışının üçlüyü parçalamaya yönelik olduğunu, ayrıca ABD’nin kimyasal silah kırmızı çizgimiz demesine rağmen çizginin defalarca aşıldığını aktardı. Turgay Güler, Deniz Baykal’ın Almanya’da bir süre tedavi gördüğünü, Kılıçdaroğlu’nun Baykal’ı Almanya’daki hastanede ziyaret etmek istediğini, Baykal’ın ise kabul etmediğini, daha sonra Kılıçdaroğlu’nun Baykal’ı Gata’da ziyaret etmek istediğini fakat Baykal mikrop kapar endişesiyle Kemal Kılıçdaroğlu’nun Deniz Baykal ile görüştürülmediğini söyledi. Ayrıca Güler, CHP Milletvekili Deniz Baykal’ın kendi partisinin genel başkanını kabul etmediğini fakat Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştüğünü belirtti.


Etiketler : En Sıradışı 12 Nisan 2018 Perşembe Turgay Güler Ahmet Kekeç Hasan Öztürk Yusuf Ziya Cömert Salih Tuna En Sıradışı 12.04.2018 En Sıradışı Son Bölüm En Sıradışı Yeni Bölüm izle7 En Sıradışı En Sıradışı 12 Nisan


Kategori : En SıradışıBu Bölüme Yorum Yap
Yorumlar
Bu site Ülke Tv kanalında yayınlanan Sıradışı Programının resmi internet sitesi değildir. Ayrıca Turgay Güler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Siz değerli ziyaretçilerin izleyemediğiniz bölümleri takip edebilmeniz için hizmet vermektedir.

Ana Sayfa | Güncel Videolar | En Çok İzlenenler | Karışık Videolar | Bize Ulaşın | Turgay Güler |

Sıradışı Programı